Cena balíku zo zahraničia na Slovensko

Cenník je platný pre balíky do hmotnosti 40 kg bežných rozmerov spĺňajúci podmienku 2x výška + 2x šírka + dĺžka <3 metre. Zabezpečujeme aj prepravu nadrozmerných zásielok až do hmotnosti 3 000 kg, kde výsledná cena dopravy závisí od vzdialenosti miest odkiaľ a kam sa zásielka prepravuje.

Odkiaľ chcete balík zaslať

 
Doba doručenia
Cena vrátane DPH od
Ospravedlňujeme sa, ale cenník pre tuto krajinu nie je v tejto chvíli dostupný.

Čo by ste mali vedieť pred odoslaním balíka do zahraničia

Nezabudnite vyplniť miestne telefónne číslo

Pri vypĺňaní objednávky je dôležité pridať aj miestne telefónne číslo príjemcu zásielky. Pokiaľ kuriér nie je schopný adresu dohľadať, pokúsi sa kontaktovať adresáta práve pomocou telefónneho čísla. Na iné ako miestne čísla vodiči obvykle nevolajú, nie všade hovoria kuriéri anglicky! Zamedzíte tak oneskoreniu a prípadnému vráteniu zásielky.

Zakázaný obsah alebo obsah s obmedzením

Pri zasielaní do zahraničia existuje množstvo obmedzení a zákazov, ktoré sa líšia tak podľa krajiny, ako aj podľa jednotlivých prepravcov alebo typu prepravy. Pred objednaním prepravy dôkladne skontrolujte, či sa obsah vašej zásielky nenachádza na zozname obmedzení a zákazov alebo kontaktujte našu infolinku.

Počítajte s možným oneskorením

Preprava po Európe môže byť veľmi rýchla, ale je dôležité mať na pamäti, že vplyvom počasia, porúch, letných alebo vianočných špičiek, štrajkov, a žiaľ príležitostne, i zlyhaním ľudského faktora, môže v preprave nastať drobné meškanie. Počítajte s touto možnosťou najmä v prípade, že posielate veľmi dôležité zásielky.

Začnite využívať výhody modernej internetovej prepravnej služby ešte dnes

90 400+

recenzií služby

25 300+

aktívnych zákazníkov

400 000+

doručených zásielok ročne

9 let

skúsenosti na trhu