Poslať balík s TOPTRANS

Už vyše 20 rokov je TOPTRANS tuzemskou jednotkou v nadrozmernej preprave. Rýchlo a bezpečne doručí Vaše zásielky nielen na Slovensku a aj po Českej republike. TOPTRANS sú špecialisti na zvláštne požiadavky v preprave - doručia vám takmer čokoľvek a kamkoľvek.

Špecialista nielen na nadrozmerné zásielky

Prepravná spoločnosť TOPTRANS je naopak rýdzo česká logistická firma, ktorá zasiela balíky iba v rámci ČR a na Slovensko. Nie je síce ani zďaleka tak rozsiahlou spoločnosťou so zastúpením po celej Európe ako je GLS či DPD, napriek tomu však vypĺňajú iný segment - a to prepravu nadrozmerných zásielok.

Ich systém má však jednu veľkú výhodu - TOPTRANS systémovým balíkovým prepravcom nie je, a preto sú všetky zásielky triedené manuálne. Nie je teda potrebné mať zásielku vždy zabalenú v kartónovej krabici. TOPTRANS tiež prepraví nadrozmerný tovar na palete.

Balíky s starostlivosťou doručíme.
Stačí len zabaliť!

Postaráme sa o to, aby bol balík v poriadku a v požadovanom termíne doručený tam, kam patrí. O zabalenie sa ale musíte postarať vy.

Pri balení zásielky buďte zodpovední a nešetrite s výplňovým materiálom. Správne zabalenie zásielky pomôže plynulému chodu na prepravných pásoch pri triedení zásielok na depe aj vodiči pri manipulácii s vašou zásielkou. Správnym zabalením tak ochránite vozidlo kuriéra, mechanizmus na depe aj okolité balíky, ktoré sú s tým vaším prepravované.

Stiahnite si náš manuál správneho balenia a dobre balík zabaľte, chránite tak nielen vašu zásielku.

Porovnajte si ceny aj s ostatnými dopravcami, úspora môže byť ešte vyššia.