Pošlite zásielku do Ázie

Poslať balík do Ázie bez čakania v rade na pošte? Na stránke Zaslat.sk si môžete objednať online dopravu za pár minút, kuriér príde k vám domov, vyzdvihne balík a starostlivo ho doručí. Aj pri väčších balíkoch (do 68 kg) prídeme k vám domov, do práce, na chatu, skrátka kamkoľvek si budete priať.

Poslať lacnejšie. Odoslať z domu. Odosielajte bez obáv.

Stačí len zabaliť.

Čo by ste mali vedieť pred odoslaním balíka do zahraničia

Nezabudnite vyplniť miestne telefónne číslo

Pri vypĺňaní objednávky je dôležité pridať aj miestne telefónne číslo príjemcu zásielky. Pokiaľ kuriér nie je schopný adresu dohľadať, pokúsi sa kontaktovať adresáta práve pomocou telefónneho čísla. Na iné ako miestne čísla vodiči obvykle nevolajú, nie všade hovoria kuriéri anglicky! Zamedzíte tak oneskoreniu a prípadnému vráteniu zásielky.

Zakázaný obsah alebo obsah s obmedzením

Pri zasielaní do zahraničia existuje množstvo obmedzení a zákazov, ktoré sa líšia tak podľa krajiny, ako aj podľa jednotlivých prepravcov alebo typu prepravy. Pred objednaním prepravy dôkladne skontrolujte, či sa obsah vašej zásielky nenachádza na zozname obmedzení a zákazov alebo kontaktujte našu infolinku.

Počítajte s možným oneskorením

Preprava po Európe môže byť veľmi rýchla, ale je dôležité mať na pamäti, že vplyvom počasia, porúch, letných alebo vianočných špičiek, štrajkov, a žiaľ príležitostne, i zlyhaním ľudského faktora, môže v preprave nastať drobné meškanie. Počítajte s touto možnosťou najmä v prípade, že posielate veľmi dôležité zásielky.

Pomocou služby Zaslať môžete poslať balík kamkoľvek na svete. Pozrite sa, kam všade môžete poslať balík do zahraničia, a objednajte si prepravu za pár minút na Zaslat.sk. Jednoducho, rýchlo a najvýhodnejšie z pohodlia domova. Kuriér príde priamo k vám domov a starostlivo doručí vašu zásielku aj na druhý koniec sveta. Postaráme sa o všetko dôležité, stačí, keď balík zabalíte.

Začnite využívať výhody modernej internetovej prepravnej služby ešte dnes

91 000+

recenzií služby

25 300+

aktívnych zákazníkov

400 000+

doručených zásielok ročne

9 let

skúsenosti na trhu