Poslať balík s DPD

DPD je popredný európsky dopravca, ktorý sa zameriava na balíkovú prepravu. Zásielky po SR doručí už druhý deň a po Európe počas 2-7 dní podľa vzdialenosti krajiny. V rámci našich služieb ponúkame vnútroštátnu, exportnú aj importnú dopravu zásielok v rámci Európskeho hospodárskeho priestoru.

Zaslať balík cez DPD lacno a pohodlne jedine na Zaslat.sk

História dopravcu DPD (Direct Parcel Distribution) siaha až do roku 1976, v Českej republike začal pôsobiť v roku 1994 s hlavnou centrálou v Prahe. DPD pôsobí vo väčšine európskych krajín. Ceny prepravy u medzinárodných zásielok sú viac ako optimistické. Aj DPD sa zameriava hlavne na menšie - ľahší zásielky. Kuriér si balík vyzdvihne u vás doma a spoľahlivo doručí kamkoľvek po SR aj Európe. Stačí len zabaliť.

Balíky s starostlivosťou doručíme.
Stačí len zabaliť!

Postaráme sa o to, aby bol balík v poriadku a v požadovanom termíne doručený tam, kam patrí. O zabalenie sa ale musíte postarať vy.

Pri balení zásielky buďte zodpovední a nešetrite s výplňovým materiálom. Správne zabalenie zásielky pomôže plynulému chodu na prepravných pásoch pri triedení zásielok na depe aj vodiči pri manipulácii s vašou zásielkou. Správnym zabalením tak ochránite vozidlo kuriéra, mechanizmus na depe aj okolité balíky, ktoré sú s tým vaším prepravované.

Stiahnite si náš manuál správneho balenia a dobre balík zabaľte, chránite tak nielen vašu zásielku.

Porovnajte si ceny aj s ostatnými dopravcami, úspora môže byť ešte vyššia.