Poslať balík s UPS

Spoločnosť UPS je synonymom kvality a rýchlosti doručenia do viac ako 200 krajín sveta. Ponúkame expresnú vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu s možnosťou výberu služby podľa preferencií rýchlosti alebo ceny. Stačí si len vybrať.

Potrebujete rýchlosť a kvalitu?

Dopravca UPS je špičkou v ponuke našich služieb. História tejto spoločnosti, ktorá siaha do začiatku 20. storočia, sa odráža v bohatých skúsenostiach a kvalite poskytovaných služieb. Spoločnosť aktuálne pôsobí vo viac ako v 200 krajinách sveta a balík s nimi pošlite naozaj kamkoľvek.

Je ale potrebné uvedomiť si, že sa jedná o prémiovú expresné službu, nemôže sa teda radiť medzi najlacnejších prepravcov. Pre toho, kto na prepravu zásielok naozaj ponáhľa či si chce byť istý kvalitou poskytnutej služby, UPS je tou správnou voľbou.

Expresne alebo výhodne

Ponúkame tri služby dopravcu UPS, vďaka ktorej môžete zaslať balík podľa toho, čo od prepravy očakávate.

  • UPS Express Saver
    Preprava prebieha letecky, vďaka nej doručíme balík po Európe do jedného dňa a kamkoľvek ďalej v rozmedzí 1-3 dní.
  • UPS Expedited
    Vďaka tejto službe doručíme balík taktiež po Európe i celom svete, preprava už prebieha kombinovane, a preto trvá dlhšie. Stále ale rýchlo, napr. Do USA so službou Expedited doručíme balík cca do 1 týždňa. Táto možnosť je však finančne výhodnejšia.
  • UPS Standard
    Expresná cestná doprava po Európe s doručením v rozmedzí 1-5 dní za veľmi výhodnú cenu.

Balíky s starostlivosťou doručíme.
Stačí len zabaliť!

Postaráme sa o to, aby bol balík v poriadku a v požadovanom termíne doručený tam, kam patrí. O zabalenie sa ale musíte postarať vy.

Pri balení zásielky buďte zodpovední a nešetrite s výplňovým materiálom. Správne zabalenie zásielky pomôže plynulému chodu na prepravných pásoch pri triedení zásielok na depe a aj vodičovi pri manipulácii s vašou zásielkou. Správnym zabalením tak ochránite vozidlo kuriéra, mechanizmus na depe aj okolité balíky, ktoré sú s tým vaším prepravované.

Porovnajte si ceny aj s ostatnými dopravcami, úspora môže byť ešte vyššia.